Blog

Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa

Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa

Kuzeyinde Dalaman ve Güneyinde Fethiye gibi turizm merkezlerinin arasında bulunan Göcek yaklaşık 800 kilometre karelik alanı ile adeta açık bir doğa parkı. Ziyaretçilerinin genelini oluşturan deniz severler için oldukça güvenli bir liman olan Göcek limanı ve marinası mavi yolculukların ve deniz seyahati yapan orta ölçekli tekne ve yatların ilk ve en önemli duraklarından biri olma özelliğini korumaktadır. Çevrede yapılan incelemeler sonucunda iki kattan fazla imara izin verilmeyen bölgede oteller ve pansiyonlar restore edilmiş bu iki katlı binalarda hizmet verirken geleneksel mimari yapısı da korunmuş olan bu belde dinlenebileceğiniz, mavi turlara çıkabileceğiniz, kumsallarında güneşlenebileceğiniz ve doğa ile baş başa kalabileceğiniz bir tatil bölgesi olarak göze batmakta. Her geçen gün gelişen Göcek ulaşım açısından da oldukça kolay bir konumda bulunmakta. Hava yolculuğu ile ulaşmak isteyenler Dalaman hava alanını kullanırken dilerseniz deniz dilerseniz karayolu ile ulaşmakta bir o kadar kolay. Zeytin, çam ve Günlük ağaçlarından oluşan ormanlar yüz ölçümünün yüzde altmışına hükmederken tarih ve doğa turizmi de yerli ve yabancı bir çok turistin radarına girmiş bulunmakta. Daha çok butik otellerin faaliyet gösterdiği Göcek ve yakın çevresi imar durumundan ötürü global sermayeye ait otellerinde kendi yapısına uyması sağlamıştır. Restoran ve kafeteryalar ise isim hakları ile burada yerlerini almış bulunmaktalar. Yatırımcıların her geçen daha da ilgisini çeken Göcek her yıl yepyeni bir büyüme hızına ulaşmakta. Tatil sezonlarında milyonlarca insanı ağırlayan Göcek’te bir yatırım yapmak ve mülk sahibi olabilmeniz için hizmet veren Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa ekibi sizlerin yatırımlarınızı güvenle yönlendirmeniz ve kısa sürelerde kârlı getiriler sağlamanız için çalışmaktadır.

Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa Neden Seçilmeli

Dalaman ve Fethiye arasında kalabalıklardan uzak ve dingin bir hayat imkanını misafirlerine sunan Göcek gerek deniz, güneşi ve kumsalları gerekse doğası ile ilgi çekmektedir. Gelişen bir tatil beldesi olan Göcek’te yapacağınız yatırımlar çok kısa sürede değer kazanarak yatırımlarınızın karşılığını vereceklerdir. Gündüzü ve gecesi bir birlerinden farklı olmasına rağmen sizlere aynı hissi tattırabilecek Göcek aynı zamanda ulaşım kolaylığı ile de göz doldurmaktadır.

Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa Seçenekler

Göcek’te satın alarak yatırım yapacağınız lüks villalarımız gerek konumları gerek mimari tasarımları  gerekse sundukları konfor ve lüks açısından farklılıklar göstermektedirler. Yatırımlarınızı yönlendirirken sizlere seçme imkanı sunan bu farklılar yatırımınızın değer kazanmasında da oldukça etkili olmaktalar. Örneğin denize sıfır bir lüks villayı seçerek yatırımınızı yönlendirebilir yada havuz ısıtma sistemi bulunan lüks villaları satın alabilirsiniz. 4+1 den başlayarak 7+1 oda seçeneklerine kadar konaklama kapasiteleri oldukça farklı lüks villalarımızdan isterseniz çocuk havuzu mevcut olan lüks villalara yönelebilir ve bu seçeneği yatırım için değerlendirebilirsiniz. Bunların hepsi uygun derseniz birden fazla lüks villaya yatırım yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa Avantajları

Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa ile yapacağınız yatırımlarda sizlere umduğunuzdan fazla gelir getirecek imkanlar sunuyoruz. Dilerseniz kira garantili hizmetlerimizden faydalanarak satın aldığınız villanın kiraya verilerek yüksek kira getirisi elde edebilir yatırımınızın değer kazanmasını beklerken geçen süreyi kârlı bir süreç olarak değerlendirebilirsiniz. 25 yılını sektörde geçiren bir ekibin garantisi altında yapacağınız yatırımlarınızı nakde çevirebilme şansına sahip olacağınız kira garantili lüks villa satışlarımızda tüm kiralama işlemleri bizler tarafından yapılarak sizlerin vaktini alacak bakım, tamirat, temizlik gibi tüm çalışmalar ekibimizin sorumluluğunda olacaktır. Yüksek kira getirilerinin oluşturacağı vergilendirmelerden etkilenmemiz için tüm vergiler tarafımızdan karşılanarak sadece gelir elde etmeniz sağlanmaktadır. Havuz ve bahçe bakımlarının dahil olduğu hizmetlerimiz 25 yılın tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ilkemizle sizlere sunulmaktadır.

Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa Satın Alma

Yatırımlarınızı Göcek ve çevresine yönlendirmek için şimdi internet sitemizi ziyaret edin ve tüm araştırmaları yapılarak yasal uygunlukları belgelenen lüks villalardan oluşan portföyümüzü inceleyin. Tüm bilgilerine ve görsellerine ulaşabileceğiniz lüks villalarımızdan beğendiğinizi satın almak için müşteri ilişkileri uzmanımızı arayarak aklınıza takılanları sorabilir dilediğiniz lüks villanın detaylı dosyasına erişim sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve birikimlerinize uygun olduğunu düşündüğünüz lüks villamız için müşteri ilişkileri uzmanımızı tekrar arayarak satın alma işlemini başlatabilirsiniz.

Göcek Yatırım İçin Satılık Lüks Villa

 

 

Bir cevap yazın

yat kiralama istanbul bodrum lüks villa kiralama bodrum yat kiralama