Blog

Göcek Estate For Sale

Göcek Estate For Sale

Göcek doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra denizcilere ve deniz severlere verdiği güven dolayısı ile Akdeniz ve Ege kıyılarında ki en çok ilgi çeken tatil beldelerinden biri. Geleneksel mimarisinin yanı sıra her geçen gün büyüyen kent merkezi ve çevresinde yeni ve modern yapılar çok katlı olmasa da yükselmekte. Turizme verdiği katkı dolayısı ile yurt içi ve yurt dışından birçok turiste ev sahipliği yapan Göcek her geçen gün büyümesini sürdürürken gerek turizm bakanlığı gerekse özel yatırımlarla yapılan yeni turizm alanları ile misafirlerine yeni eğlence sahaları ve konaklama alanları yaratmaktadır. 90’lı yıllarda adı yeni yeni duyulan Göcek ve çevresinde açılan Marinalar, Restoranlar oteller ve marketler buralarda konaklamak isteyen ziyaretçilerin temel ihtiyaçlarını karşılarken turist sayısı her sene artmaktadır. Bunun yanında bu doğa harikası yere yerleşenlerin sayısı da hatırı sayılır derecede çoğalmış bulunmakta. Önceleri tarımla ve balıkçılıkla geçinen yerli halk artık turizme hizmet eden yan sektörlerde faaliyet göstererek kendi ekonomilerini de yukarı taşımış bulunmaktalar. Git gide değişen Göcek’te bazı yatırımlar tam hızı ile devam ederken bölgede bulunan Arsa, Tarla, Daire ve Lüks villalar yeni yatırımcılarını beklemekte. Gerek tarımla uğraşmak isteyenler için tarla olsun gerekse Lüks bir villa satın almak isteyenler için hizmet veren Göcek Estate For Sale bölgede yatırım amaçlı veya mülk edinmek için yapılacak tüm satın almalar için sizlere yardımcı olmaktadır. 25 yıldır Ege bölgesinde sektör lideri olan ekibimizle müşteri memnuniyeti temel alınarak verdiğimiz hizmetlerde güvenirlilik konusunda da ilkelerimizden vazgeçmeden çalışmaktayız.

Göcek Estate For Sale Seçenekleri

Göcek Estate For Sale sizlerin yatırımlarınızı yönlendirebileceği sınırsız seçeneklerle hizmet vermektedir. Yasaların izin verdiği tüm girişimlerinizde uzman kadromuz sizler için hazırladığı 500 emlak ile oluşturduğu portföyü ile hizmet verirken tüm araştırmaları ve fizibilite raporlarını sizler için hazırlamaktadır. Peki Göcek’te nasıl yatırımlar yapabilirsiniz.

Satılık Oteller: Göcek beldesinin imar planlarından dolayı genelde iki katlı binalarda hizmet veren butik otellere dilerseniz mülk olarak dilerseniz işletmesini satın alarak sahip olabilirsiniz. Tüm yasal uygunlukları incelenmiş olan bu butik oteller hali hazırda hizmet vermeye devam etmektedir.

Satılık Tarlalar: Eğer şehirden bıktım kırsalda tarımla ilgileneceğim diyorsanız sizler için bulunmaz fırsat. Göcek merkeze yakın konumlarda bulunan tarla veya çiftlikler hem üretim yapmanıza hem de kırsalda sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

Satılık Daireler: Son zamanlarda yasal sınırlar içinde inşa edilen sıfır dairelerin yanında taş ev olarak bilinen eski yapılardan oluşan daire portföyümüz özlediğiniz sessizlik için yatırım yaparak yaşamanıza imkan sağlamaktadır.

Satılık Lüks villalar: Göcek ve çevresinde bulunan Lüks villalarımızın tamamı havuzlu olarak inşa edilmiş olup tasarımları ve konumları açısından da farklılıklar göstermektedir. İster deniz kıyısında isterseniz doğa manzaralı bir lüks villayı satın alabilir dilerseniz Çocuk havuzu da bulunan lüks villalara sahip olabilirsiniz. Muhafazakar bir villaya sahip olarak gözlerden uzak bir hayatı tercih edebilir yada geniş bahçeleri ile dikkat çeken lüks villalarımıza yönelebilirsiniz.

Göcek Estate For Sale Avantajları

Bizimle yapacağınız çalışmalarda güvenli bir alışverişin garantisi ilk tanıştığımız günden itibaren alacaksınız. Uzman kadromuz sadece satın alma esnasında değil satış işlemi tamamlandıktan sonra da sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Göcek ve çevresinde satın almayı planladığınız gayrimenkul ister ömürlük isterseniz yatırımlık olsun ekibimiz sizlerle hareket etmektedirler. Dilerseniz satın aldığınız lüks villa veya Lüks daireyi kira garantisi sistemimiz ile sahiplenebilir yatırımınızın kısa sürede sizlere büyük kârlar getirmesini sağlayabilirsiniz. Tüm yıl boyunca alacağınız kiralama hizmetleri için ayrıca çaba sarf etmenize gerek kalmadan ekibimiz tarafından çözülen sorunlar ile yeni birikimler yapma şansına sahip olabilirsiniz. Kiralamalar sonrası oluşacak hasarlar tarafımızdan giderilirken temizlik ve hijyen çalışmaları da ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kiralardan doğacak vergi matrahını üstlendiğimiz kira garantili satın alma işlemlerimiz tamamen yatırımlarınızı değerlendirmek için hizmete sunulmuştur.

Göcek Estate For Sale Satın Alma

İster boş bir arsaya isterseniz bir tarlaya sahip olmak isteyin. Yapmanız gereken sizler için hazırladığımız portföyümüzü internet sayfamıza girerek incelemek. Tüm taşınmazların özelliklerine ve görsellerine ulaşacağınız bu inceleme ile yatırım yapmak istediğiniz taşınmazı seçerek müşteri ilişkileri uzmanımızı arayarak satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.

Göcek Estate For Sale

 

yat kiralama istanbul bodrum lüks villa kiralama bodrum yat kiralama